CG HELPDESK HOTLINE

Séria jesenných pracovných stretnutí 2012

Séria jesenných pracovných stretnutí 2012
17. októbra 2012 pavololeksak

Aj tento rok sme pripravili pre používateľov systémov z oblasti priemyslu a samosprávy sériu Metodických dní.

Ako prvý sa uskutočnil v dňoch 04. – 05. októbra 2012 „Metodický a kontrolný deň teplárenských pracovníkov“ v príjemnom prostredí Country Saloonu v Belej. Hlavnou náplňou tohto pracovného stretnutia bolo zhodnotenie súčasného stavu geografických IS na platforme LIDS7, ich zmeny a vývoj do budúcnosti.

Modulu CG ISS – Mestská polícia sa účastníci pracovného mítingu, prevažne mestskí policajti, venovali v domácom prostredí, v priestoroch nitrianskej pobočky našej spoločnosti. Spomínaný modul je prvým zo systému CG ISS, ktorý umožňuje príslušníkom mestskej polície získavať a využívať informácie aj mimo kancelárie prostredníctvom mobilného zariadenia, ktoré má byť v budúcnosti súčasťou ich technického vybavenia. Prináša im aj ďalšie výhody, ktoré boli prezentované a boli obsahom diskusií počas dvojdňového stretnutia 04. – 05. októbra 2012.

Druhý tohtoročný Metodický deň informatikov – „MDI“ sa uskutoční v Hoteli Družba v krásnej scenérii Demänovskej doliny v dňoch 08. – 09. 11. 2012. Hlavnou úlohou týchto periodicky sa opakujúcich stretnutí je oboznámenie účastníkov s uskutočnenými a pripravovanými aktivitami v oblasti vývoja a implementácie produktov a služieb našej firmy. Naši zamestnanci budú praktickými ukážkami prezentovať nové vlastnosti individuálnych riešení pre samosprávu. Nevyhnutnou súčasťou takýchto stretnutí sú aj diskusie, výmena informácii medzi zúčastnenými, ktoré majú prispieť k zefektívneniu funkčnosti jednotlivých produktov a služieb. Prihlásiť sa na MDI je možné pomocou aplikácie CGHelpDesk.

Hlavným obsahom posledného jesenného metodického dňa bude Geografický informačný systém pre vodárenské spoločnosti (CG VGIS). Požívatelia a správcovia tohto systému sa stretnú 08. – 09. novembra 2012 v štýlových priestoroch Hotela Koliba Gréta v Liptovskej Sielnici.

0 Comments

Leave a reply