CG HELPDESK HOTLINE

Aj počas lockdownu sme s Vami v kontakte

Aj počas lockdownu sme s Vami v kontakte
26. januára 2021 pavololeksak

Súčasná situácia nám neumožňuje sa spolu osobne stretnúť, ale online svet nám dovoľuje odovzdať Vám poznatky a skúsenosti týkajúce sa noviniek v našich informačných systémoch. Počas nového roka sme pre Vás pripravili viaceré vzdelávacie aktivity. 

Pre segment samosprávy sa môžete tešiť na poznatky k modulom Informačného systému samosprávy týkajúce sa personalistiky,  exekučnej činnosti alebo stavebných konaní. Štartujeme už vo februári s pravidelným školením pre  personalistov a pokračujeme Metodickým dňom Dane a Poplatky. Zamestnanci mestských úradov sa dozvedia ako po novom generovať elektronické výstupné formuláre pre spoločné rozhodnutia a rozhodnutia za tuhý komunálny odpad. Nebude chýbať ani ukážka vylepšenej vizualizácie vrátane čiarových QR kódov, či spracovanie elektronických rozhodnutí v registratúrnom systéme CG DISS.

Pre zástupcov zo segmentu správcov inžinierskych sietí a priemyselných podnikov pripravujeme sériu kontrolných dní, prostredníctvom ktorých získajú prehľad o mnohých novinkách v našich aplikáciách. Tradične sa metodické dni budú týkať noviniek v CG VGIS, CG DIS, ale aj nového riešenia pre oblasť technológie vôd – CG STEVO.  Nenechajte si usjť online webináre CG PTIS, zákazníckeho informačného systému CG ZIS, vrátane mobilných riešení pre odpočty, či nových technológií pre oblasť prepojenia s dátami IoT, resp. zákazníckych portálov.

Už teraz sa tešíme na spoločné stretnutie v digitálnom priestore.
Neprehliadnite plán školení a metodických dní na CG HelpDesk.