CG HELPDESK HOTLINE

20. rokov od založenia CORA GEO

20. rokov od založenia CORA GEO
27. júna 2014 pavololeksak

Na trhu informačných technológií pôsobíme už 20 rokov a každým rokom svojej existencie sa snažíme byť o krok bližšie k zákazníkovi.

Vznik spoločnosti, v tom čase ešte CORA LTJ je spojený s rokom 1994. Sídlom spoločnosti sa stalo mesto Martin. S piatimi zamestnancami vo svojich začiatkoch sme tvorili softvérové riešenia pre poľnohospodárstvo.

Rok 1995 spoločnosti priniesol rozšírenie o pobočku v Kežmarku. Portfólio produktov sa vysokým dopytom razantne rozširovalo. Začali sme ponúkať softvérové riešenia pre samosprávu a priemyselné podniky najmä z oblasti geografických informačných systémov. Postupne sa ku GISu pridávali pridružené evidencie a podporné systémy.

S rozrastaním portfólia bol spojený aj nárast počtu zamestnancov, čo bolo dôvodom, že sa kežmarská prevádzka presťahovala do nových väčších a krajších priestorov v Poprade. V roku 2004 sa zmenil názov spoločnosti ako ju poznáte do dnes – CORA GEO.

V súčasnosti disponujeme komplexnými riešeniami pre oblasti samosprávy, kde naše systémy využíva 6 krajských, 32 okresných, 16 miest na Slovensku. V oblasti priemyslu a sieťových spoločnosti používa naše systémy viac než 20 významných slovenských spoločností.

Maximálna spokojnosť najmä na strane zákazníka, ale aj zamestnancov a majiteľov je našou každodennou snahou aj po 20 rokoch.

 

0 Comments

Leave a reply