CG HELPDESK HOTLINE

Aj v tomto roku Vám ponúkame zaujímavé vzdelávacie aktivity

Aj v tomto roku Vám ponúkame zaujímavé vzdelávacie aktivity
23. februára 2018 pavololeksak

Nezabúdame na Vás, používateľov softvérových riešení, ako už býva zvykom aj teraz sme pripravili rôzne školenia a pracovné stretnutia so zameraním na produkty z dielne CORA GEO.

V marci si nenechajte ujsť Metodický deň pre mestských policajtov, dozviete sa ako využiť mobilnú aplikáciu MAMP pri každodennej práci. S mobilom alebo tabletom v ruke získate jednoducho a rýchlo prehľad o priestupkoch vozidla a osobách v priestupkoch, dokážete overiť aktuálne údaje týkajúce sa evidencie psov, ich adries a držiteľov. Okrem iného Vám ukážeme ako funguje prepojenie s modulom Exekúcie v súvislosti s elektronickým výkonom verejnej moci.

Metodický a kontrolný deň pre správcov geografického informačného systému CG VGIS je na programe v mesiaci apríl. Príďte a získate prehľad o novinkách v LIDS 7, ale aj o zmenách v mobilnej aplikácii CG mobileGIS. Priamo z prvej ruky sa dozviete o návrhoch a záveroch pre údržbu údajového modelu CG VGIS. Nebudú chýbať ani diskusné rokovania so zameraním na podnety zákazníkov a aktuálne témy v oblasti GIS.

Neprehliadnite, už v marci štartujeme inšpirujúce vzdelávacie aktivity.