HOTLINE

E-mail: cg_hl(at)corageo.sk
Tel.: +421 52 285 14 01

eGovernment - elektronizácia služieb

Systém pre eGovernment (CG eGOV)

Elektronizácia predstavuje krok k modernému, efektívnemu a úspornému vedeniu mesta / obce. Ak do života samosprávy zavediete systém eGovernment, získate možnosť komunikovať s občanmi online, čo v praxi znamená najmä komfortné vybavenie žiadostí, úsporu času a finančných prostriedkov nielen pre Vás ale aj občanov.  Časovo náročné návštevy úradu nahradia elektronické formuláre, ktoré môžu občania odosielať z pohodlia domova cez internet, a tu si zároveň stav žiadosti aj priebežne kontrolovať.

Pre verejnosť aj pre jednotlivcov
Online rozhranie systému eGovernment má 2 časti – prvou je verejná sekcia, ktorú vidí každý občan a nachádzajú sa v nej bežne dostupné informácie o meste či obci.
Druhou je privátna sekcia zabezpečená prístupovým menom a heslom, ktorá je vždy prístupná len konkrétnemu občanovi po prihlásení (prístupové údaje získa občan na základe žiadosti a následne zmluvného vzťahu s mestom).

Efektívna a bezpečná komunikácia s úradom
Privátna sekcia umožňuje občanom i firmám komunikovať s úradom prostredníctvom rôznych žiadostí a formulárov. Stav vybavovania takýchto žiadostí si môžu priebežne kontrolovať a k dispozícii je tiež aktuálny stav záväzkov voči mestu / obci, či správnosti údajov. Občan alebo firma si tak napríklad ľahko zistia informácie o daňových poplatkoch, priestupkoch, korešpondencii s mestom, vlastníckych alebo zmluvných vzťahoch.

Prečo by ste si mali vybrať CG eGov?

 - Systém vám uľahčí poskytovanie aktuálnych informácií občanom a klientom mesta.
 - K potrebným údajom budete môcť pristupovať online, teda odkiaľkoľvek (bez ohľadu na miesto pobytu či konkrétny počítač).
 - Osobné návštevy občanov na sa budú o vecnom riešení problémov a len administratívnom minime.
 - Vaša komunikácia s občanmi bude aktívnejšia.
 - Poskytovanie služieb a informácií sa u vás zrýchli a bude kvalitnejšie.
 - Znížia sa vám náklady na administratívu.

Presvedčil vás tento systém? Ak máte ďalšie otázky alebo by ste si chceli produkt objednať, pokojne nás kontaktujte.

Vybrané produkty

Všetky produkty

Informačné technológie pre samosprávu

CG ISS CG GISAM CG eGOV

Informačné technológie pre priemysel

CG VGIS CG PTIS CG MIS CG DIS CG SRTD CG ZISTH